Меню сайту
Форма входу
Головна » 2018 » Січень » 20 » Про безприкладну гріховність російської інтелігенції
16:11
Про безприкладну гріховність російської інтелігенції

Про безприкладну гріховність російської інтелігенції

Науковий вступ

Святоросійський брате! Пишу до тебе сію грамотку з метою популяризації та розвитку нового наукового досягнення патріарха Кирила Гундяєва. (Не забувай, що крім того, що він видатний богослов і автор багатьох карколомних відкриттів у православному віровченні, він також знаний учений – почесний член/доктор/професор 20-30 універститетів/академій, зокрема, що найважливіше – почьотний професор військової академії ракетних військ стратегічного призначення імені Пєтра Вєлікого). Особливо великий його внесок у дослідження світової історії: спочатку він довів неіснування України (див. мою монографію «Про геніальність жидомасонів і походження України», розділ 1.2.), а тепер дає нищівну відповідь на питання про причини революції 1917 року.

Розділ І. Догматичний інстинкт народу-богоносця

З нагоди наближення ювілею 100-ї річниці пам’ятних подій 1917-го, дехто зі святоросичів смущахуся болючим питанням: «За що?» («нас то за що?»). Катастрофа сталась не на гріховному Заході, а на спасенному-богонатхненному Сході... Де логіка, де розум?!.. Як же так – на святих землях святої ж таки Росії творилось таке беззаконня, що подібного і у землях содомських нечувано…

Питання дійсно не просте. Не дивно, що деякі з правовірних похитнулися у вірі – почали говорити, що можливо якась дещиця провини за катастрофу 1917-го лежить на правлячому класі (!) – у т.ч. і на святому помазаному імператорі (!) Миколі ІІ. Що іще, мовляв, то велике питання до ієрархії і священства – чи упасли пастиріє добре овечок в «уділі Пресвятої Богородиці?» Чи не розпорошили стада Христового, погнавшись за лакейськими привілеями князів земних, у яких спасіння нема? (Псалом 145: 3-4)

Подякуємо російському богу – тепер ці маловіри і ліберали отримали достойну відповідь від московського первосвященика Кирила Гундяєва (28.03.2017): «Все, що відбулося у ХХ столітті, ця м’ясорубка, що перемолола всю інтелігенцію, чи не є органічним наслідком страшних злочинів, які інтелігенція здійснила проти віри, проти Бога, проти свого народу…»

Все правильно – злочини їх страшні і загальновідомі! По друге –  якщо цих жахливих інтелігентів убивали, то це однозначно свідчить, що вони згрішили проти Господа! Логічно. Якщо когось убили – значить він боговідступник! От наприклад Ісус Христос ...

Отже, інтелігенти отримали достойну відплату за свої мерзенні злочини проти віри, Бога і народу!.. Але тоді за чиїми гріхами убивали доброчесних представників вищезгаданого «народу» (селян, пролетарів, імперських чиновників – у т.ч. духовенство)? Московський першосвященик відповідає: звичайно, покарання лагідних овечок «уділу Богородиці» відбулось за гріхами російської інтелігенції! Це і логічно, і духовно, і відповідає нашій вірі у російського бога, який карає вірних за гріхи язичників (б'є своїх, щоб чужі боялися!).

Передусім вражає глибока народність першоієрарха РПЦ – суперетнос то наш святоросійський і так завжди нутром чув, від кого усі біди і напасті нашого спасительного царства – від отих клятих очкариків і книгочеїв! А тепер, завдяки трудам Кирила Гундяєва, народ-богоносець ще й очима побачив, що його безпомилкове нутряне відчуття знайшло підтвердження у віровченні  московської церкви і потроху перетворюється на догматичну істину РПЦ. І се праведно і правильно, адже, як казали древні: «інстинкт не бреше». Отож, не зважаючи на гаванські поцілунки з «братами-католиками», та інші ексцеси, московський первосвященик і далі залишається у нерозривній духовній єдності з народом-богоносцем.

Розділ ІІ. Мерзотна пагубність інтелігенції

Так, потрійно правий Кирило Гундяєв – Росію погубили очкарики! Їх тоді (1917) було небагато, але сморід їхніх гріхів піднявся до самого неба! Не дивно, що наш благий російський бог, за їх злими гріхами, вирішив покарати усіх святих росіян – в т.ч. праведних бабусь і доброчесних младенців… Тому, остерігайся, правовірний брате, бо відтоді усяких безбожних лікарів та гріховних інженерів добряче розвелося!  

Та ще зверни увагу, що бездуховні інтелігенти всіляко капостили на святій росії не лише у 20-му столітті, а споконвіку! Адже хіба лише одна революція 1917 сталася через гріхи інтелігентів? А 1905-го?.. А усі інші бунти-заворушення-повстання-селянські війни відбувалися за чиїми гріхами? Уже ж точно, що не влади!.. Отож, з огляду на значну кількість смут і заколотів у історії правовірного суперетносу, унікальну гріховність його інтелігенції можна вважати математично доведеною!

Крім того, поглянь, – вороги божественних царів і церкви московської, анафематствувані Омелько Пугачов, Стенько Разін, Івашко Болотников розсилали, як відомо,  «прелєсниє грамоти» … Отже, кого вони у першу чергу сподівалися увести у пагубу? – Освічених! А хто писав ті листи? – Інтелігенти!..

А от доброчесні невігласи не могли читати тих цидулок, по неграмотності, і так промислительно упасалися російським богом від участі у безбожних революціях того часу, проти благодатного начальства… Тож не дивуйся премудрості, сказаній нашими богоносними предками: «богомерзостен пред богом всяк любяяй геометрію».

Вже саме слово «інтелігент» гріховне. Воно, як відомо, латинського походження (тобто католицьке, боговідступницьке) і означає: «той що тямить», «свідучий». Істинно – такі суть люті вороги церкви древлеросійської! Поправді кажу – якщо хто починає читати книжечки, то незабаром скочується до того, що у нього у голові підносяться різні гріховні запитання: як узгоджується з культ кремлівського дідка з шануванням Господа Бога;  проповідь «російськості» з ученням про вселенськість Церкви і т.п...

А це, звичайно, гнила інтелігенщина. Я ворог усіх так званих «питань»! У правовірних московської церкви, як у тих побожних матросів – не повинно виникати ніяких «вопросів». У їх духовному житті усе повинно бути простіше пареної ріпи, адже недарма сказано праведним Косьмою (Прутковим): істину пізнаєш зі слів начальства.

Тільки рабство, неуцтво і тупість можуть врятувати святоросича від духовного падіння. У іншому випадку, мислительний процес колись зруйнує твою віру у божественність російської адміністрації взагалі, і вождя нашого благочестивого племені – зокрема.   

Розділ ІІІ. Методика духовної боротьби з інтелігентами

Тому, якщо якийсь злий ліберальний рептилоїд колись запитає тебе про віросповідну несумісність «російського світу» з ученням про вселенськість Церкви, чи іще щось подібне, то ти (якщо не можеш його нахитнути чимось важким), не крути, а прямо і смиренномудро відвічай – аз неук і нічого не тямлю в основах нашої православної віри! Гріх мені щось знати про основи православного віровчення... Та і навіщо, якщо аз вірую у божественну непомильність святішого патріарха і отця нашого Кирила Гундяєва? – А оця віра суть найбільша із доброчесностей.

Оце буде достойна відповідь! Сим більш за все уязвиш названого лукавого жидо-бандеро-масона і збереш вугілля на його голову.

Не погано, якщо ти щось там знатимеш про народно-православну обрядовість, але ти в жодному разі не повинен нічого знати про православну віру! Якщо щось питатимуть про горілку чи ковбасу – говори все, що хочеш (у цій темі ти зобов’язаний добре тямити), але якщо мова зайде про віру – мовчи. Жодних аргументів, свідчень, доказів! У таких випадках благословляю лише битися і лаятися (бажано – російською).

Висновки

1. Вперше науково доведено безприкладну гріховність російської інтелігенції;

2. Гріх росінтелігенції (як і все на Росії) триєдиний;

3. Встановлено, що гріховність освіченого класу РФ подібна до російського бога своєю триєдиністю (вони прогрішилися проти нашого бога, нашої віри і нашого-таки святоросійського народу);

4. Народ святоросійський, доброчесно-неграмотний, покарано саме за триєдину гріховність інтелігентів;

 5. Усі революції і заворушення, які були у минулому (і колись будуть у майбутньому), та і взагалі  всі проблеми РФ – від недобитої інтелігенції (у цьому контексті, слово «інтелігент» інколи доречно заміняти його просторічним аналогом «жид»);

6. З інтелігенцією (з огляду на їхні гріхи) треба вести фізичну і духовну боротьбу  іншого способу уникнути революції на РФ неможливо;

7. Найкращим способом духовної боротьби з інтелігенцією є незнання основ православного віровчення – «цим переможеш». (Щодо методики фізичної боротьби про це звертайся в «Союз православний «Радомир»», – там все розкажуть і всьому навчать). 

Але передусім тримайся рятівного неуцтва, невігластва і дикунства, та оберігай душу свою від інтелігенства душетлінного. Бо ходить сатана яко лев рикаючи, шукаючи, як би пожерти якогось святоросича. Короткий шлях до погибелі! Якщо станеш на цю слизьку стежку, то достеменно похитнешся у нашій праведній вірі у безгрішність і непомильність нашого спасительного, божественного і благодатного святоросійського священоначальства.

Тож нехай буде нашому начальству слава, честь і поклоніння, нині, повсякчас і довіку.

Пантелей Лепеха,

кандидат святоросійських наук

Здобуття автокефалії

Тривають слухання на роль антихриста

Феномен україноненависництва у "канонічному православ'ї"

Слово проти єдності або Як досягнути неможливого

Онуфріїв мир

Монументальна пропаганда "російського світу"

Витоки релігії "російського світу" у архітектурі ХІХ століття: церква Петра і Павла

Орловоздвиженський монастир. Жахи сакральної Полтави

Про феномен орлопоклонництва в Полтаві

Патріарх Кирило: туга за свободою

Конфронтаційний потенціал УПЦ

Про геніальність жидомасонів і походження України

Тест на християнство. Віроповідний колапс РПЦ

Здоровий глузд. Вірним української Церкви про проблеми вибору

Філаретів лист, як знак хибності шляху УПЦ КП

Канонічна наживка: до уваги ейфорійників

Плакатна ікона, як люстро інволюції православ’я

Про безприкладну гріховність російської інтелігенції

Переглядів: 73 | Додав: Yarko | Теги: Кирило Гундяєв, Пантелей Лепеха, 1917, інтелігенція, революція | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
 
  
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2019 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz