Меню сайту
Форма входу

Що є істина?

«Все мы верующие. Только одни верят в то, что Бог есть, а другие, что его нет»

Мабуть усі ми досить часто чуємо запитання: «У світі багато релігій, - звідки ви, православні, взяли, що саме ваша віра правильна?» Запитання достатньо глибоке, щоб на нього можна було б дати побіжну відповідь у випадковій розмові. Відповідати, мабуть, треба по частинам.

То звідки ми знаємо, що святий Бог взагалі існує?

Відразу зазначимо, що шлях розуму до Бога складний. І не тому, що віра геть нерозумна, чи суперечить логіці і досвіду. А в тому, що розум людський лукавий, - він здатен виправдати найпотворніше зло і засудити найочевидніше добро залежно від своїх ірраціональних уподобань. Більшість безбожників не тому відцуралися віри, що мало докзів її істинності, а тому, що не хочуть їх допускати до свого розуму.

Існують так звані "Вічні проблеми" походження світу, життя і людини. Бог допускає їх нерозвязність впродовж усієї історії людства, - для того, щоб ми робили свій вибір Богом і ворогом не за розумом. Не тому, що Бог обєктивно існує і володіє могутністю карати. Не страхом а любовю Він кличе нас, щоб ми обирали добро заради самого добра. Тому можемо сказати, що Предвічний не відкривається нам у всій очевидності, щоб залишити нам можливість вільного морального вибору. Але зустрітись із Ним зовсім не важко...

Людину завжди вражала неймовірна складність світобудови. І наука у цьому плані нас дивує і дивуватиме далі. Не випадково один сказав: Якщо всерйоз задуматись про космос, то можна збожеволіти. Дійсно, людського розуму не вистачає.

Безмежність і парадоксальність мікросвіту руйнує людську логіку. Сама наука виразно дрейфує у бік християнства. От і світ уже має свій початок у часі, а не вічний, як гадалося. І створений він з нічого (флуктуація вакууму)

Існує третій закон термодинаміки, за яким кожна система може розвиватися лише у бік спрощення. – Що виразно суперечить самій ідеї еволюції. Згідно з законами фізики, наш світ у своєму багатстві форм і складноорганізоавності не міг саморозвинутись. Виникає потреба у творчій силі з-за межВсесвіту, з-за рамок нашої системи.

Риторичні прийоми- в екстремальних умовах закони природи можуть діяти по іншому носить спекулятиивний характер, бо нічого не доводить.

Великое уравнение доказывает, что времени вообще не существует 

Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
 
  
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz